Запрошуємо до фонду Данила Курляка, метою якого є забезпечення здоров’я, безпеки і добробуту українського юнацтва

Данило Курляк

Дорогі друзі,

Трагічна подія результатом якої є смерть Данила, яка сталася в літньому дитячому таборі в Івано-Франківській області в Україні, де він працював перед університетом у серпні 2019 року, дуже боляче вразила нас і зробила чутливішими і уважнішими до проблем і пріорітетів нашого суспільства, спонукала задуматись про майбутнє наших молодих людей.

Теперішня економічна ситуація в Україні створює умови, в яких важко досягнути євпропейських стандартів безпеки. Цей розрив із стандартами інших євпропейських націй є більш видимим, якщо ми порівняємо можливості працевлаштування для молодих людей, як тільки вони перетинають європейські та інші кордони.

Мій попередній досвід координації невідкладних зусиль, щодо відповідальності і безпеки у нафтовій і газовій сферах, дозволяють мені почати діяти. Як технолог, я хочу припустити, що маю резонне відчуття, як саме технологічний сектор може утримувати економіку на належному рівні. Розуміючи це, ми вирішили працювати на перспективу, створюючи маленьку “територію” в суспільстві, і допомагати молодим людям підвищувати рівень безпеки їхньої щоденної діяльності і дати їм “ключі” від майбутнього. Талановиті люди є в кожній країні і в наші дні інтернет-мережа може бути корисною, щоб зменшити нерівність між країнами, створивши відповідний рівень ділової сфери для всіх, хто хоче приєднатися.

Аргентинсько-Українська організація

Я із задоволенням оголошую, після кількох місяців роботи над проєктом, що ми розпочинаємо діяльність Фонду Данила Курляка заради здоров’я, безпеки і добробуту молоді в Україні. Ми є невеликою командою з високою мотивацією волонтерів з Аргентини і України, бажаючих дати поштовх.

Аргентинська філія Фонду вносить 1 000 000 грн. з наших власних збережень, що приблизно становить 35 000$ для перших двох років існування і належного функціонування організації та фінансування пілотної програми, щодо навчання технологічних навиків.

Кошти будуть персонально використовуватись і контролюватись членами-засновниками: Марсело і Христиною Руїз де Олано, а в майбутньому переказані до ДАО (децентралізованої автономної організації) і будуть витрачатися і контролюватися прозоро, членами організації. Кожен бажаючий співпрацювати, вкладаючи свій час чи кошти, буде членом організації і матиме можливість впливати на прийняття рішень через голосування.

Наш заклик до дії

Перший етап проєкту буде фокусований на заснуванні тісних стосунків з інституціями, такими як: школи, літні табори, спортивні клуби. Ми профінансуємо і встановимо безпечне обладнання і навчимо персонал здорових і безпечних процедур у Бурштині та у Львові. Наша мета — розширити свою діяльність на Заході України і врешті-решт на всю країну.

На другому етапі ми зосередимося на розвитку навиків, які надалі збільшать можливості молоді бути частиною майбутньої глобальної робочої сили.

Ми відберемо мотивованих особистостей з високим природнім потенціалом або закладеним інституціями, з якими працюватимемо і створимо онлайн-групи, щоб навчити їх кодуванню і технологічних навичок.

Я надіюся, що мені вдасться запалити іскру Вашої зацікавленості нашою місією.

Якщо Ви намірені зреалізувати наше бачення і бажання, контактуйте зі мною на Twitter або Telegram.

Бережіть себе! 

Марсело Руїз де Олано

Have your say